ВУЗ ШАГ

Комунальний заклад Початкова школа сел. Дослідного

   

Новости

Новости: 88
25.05.2018

Свято останнього дзвоника

Свято Останнього дзвоника. Його святкували всі: першачки, які успішно опанували свою першу книгу – Буквар, випускники початкової школи, які не менш успішно склали перший дорослий іспит – державну підсумкову атестацію. Та найбільш хвилюючим було це свято для наших дорогих випускників. У цьому навчальному році їх 14. На останній лінійці дитинства випускників вітали директор школи, гості, перші вчителі та класні керівники, першокласники, майбутні першокласники, На згадку про шкільні роки першокласники вручили випускникам невеличкі подарунки. Урочистий і особливий день був не тільки для учнів одинадцятого класу, а й для їх батьків. Адже це вони пройшли із ними крок у крок сімнадцять років життя. Це до них прихилялись голови у хвилини відчаю і невдач, це до них спішили у хвилини радості, це вони відчували щастя бути невіддільними від життєвих успіхів своїх дітей. Матері, бажаючи, щоб дорога в доросле життя була стрімкою та вільною, як політ птахів, випустили у небо голубів, а випускники – жовто-блакитні кульки, щоб мрії теж у вись злетіли. Потім випускники закружляли у прощальному вальсі.

25.04.2018

День Цивільного Захисту!!

Протягом тижня з 25.04.2016 по 29.04.2016 року в школі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Завданням цього тижня було поглибити поінформованість та знання учнів з життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації. У рамках тижня учні підготували виставку стіннівок, за змістом пов’язаних з небезпеками сучасного життя людини, цікаві реферати.
09.03.2018

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ Т.Г.Шевченка

9 і 10 березня в ЗОШ Дослідна були проведені дні вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка. З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова відбулася низка різноманітних заходів.
07.03.2018

Міжнародний жіночий день!

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.
20.02.2018

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ

«Вас пам’ятати будемо завжди Із вами будемо боротись за країну За ту країну, де нема брехні За нашу й вашу мирну Україну…»
30.01.2018

Поліцейські відвідали школярів

Аби підвищити рівень правової освіченості у дітей та провести виховні бесіди з учнями, правоохоронці відділу поліції завітали до школи.
22.01.2018

День Соборності України!

У школі пройшли заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України
29.12.2017

Новий рік

Новорічно-різдвяні свята наповнені веселощами, радістю та сюрпризами!
18.12.2017

День Святого Миколая!!

З початком зими починаються веселі зимові свята та розваги.