Комунальний заклад Початкова школа сел. Дослідного

   

История школы

   Нашій школі вже більше 50 років. В 1957 році на місці, де були поля, своє життя почало селище Дослідне. З першими будинками почали і будівлю для школи.
   Засновником селища Дослідного і початкової школи був академік Антон Іванович Задонцев. Одна з вулиць селища носить його ім'я.
   Вагомий внесок у розвиток селища і школи зробив кандидат економічних наук Павло Пилипович Асмолов. Його ім'ям названа одна з вулиць.
   Спочатку в школі було всього четверо учнів і один вчитель. Росло селище і кількість дітей в школі збільшувалась. За 50 років в школі навчалось 2050 учнів. Багато з них в майбутньому стали інженерами, лікарями, вчителями, вченими, робітниками сільського господарства.
   В школі за 50 років працювало 15 вчителів. Це були фахівці своєї праці. Вони постійно вдосконалювали свій досвід і передавали його іншим.
   В нашій школі навчають не тільки письму, математиці і читанню, ми навчаємо етику і інформатику. Вміємо гарно працювати, співати і танцювати.
   Діти виростали і приводили до нашої школи своїх дітей. Вже третє покоління дітей вчиться в нашій школі. Кожен випускник - це маленька життєва історія.