Комунальний заклад "Дослідна загальноосвітня школа І ступеня"

   

Умови доступності закладу освіти до навчання осіб з особливими освітніми потребами

В школi є перила для доступу дітей з особливими потребами та маячок для слабозорих.

 

УМОВИ ДОСТУПНОСТІ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ  ДЛЯ НАВЧАННЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

 

Щодо виконання вимог Закону України

«Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» у школі створені умови доступу закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами:

 

Школа забезпечує умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами,які можуть самостійно пересуватись.

Для дітей з вадами зору.

 

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення.

Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – люмінесцентних ламп. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка навчально – виховного процесу.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.