ВУЗ ШАГ

Комунальний заклад Початкова школа сел. Дослідного

   

Новости
01.09.2018
Свято першого дзвоника
У нашій школі 1 вересня відбулося свято першого дзвоника. Для першокласників і старшокласників цей день є одним з найбільш зворушливих, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя. Школярі, вчителі та батьки зібрались на урочистій лінійці, щоб разом розпочати новий навчальний рік.
25.05.2018
Свято останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника. Його святкували всі: першачки, які успішно опанували свою першу книгу – Буквар, випускники початкової школи, які не менш успішно склали перший дорослий іспит – державну підсумкову атестацію. Та найбільш хвилюючим було це свято для наших дорогих випускників. У цьому навчальному році їх 14. На останній лінійці дитинства випускників вітали директор школи, гості, перші вчителі та класні керівники, першокласники, майбутні першокласники, На згадку про шкільні роки першокласники вручили випускникам невеличкі подарунки. Урочистий і особливий день був не тільки для учнів одинадцятого класу, а й для їх батьків. Адже це вони пройшли із ними крок у крок сімнадцять років життя. Це до них прихилялись голови у хвилини відчаю і невдач, це до них спішили у хвилини радості, це вони відчували щастя бути невіддільними від життєвих успіхів своїх дітей. Матері, бажаючи, щоб дорога в доросле життя була стрімкою та вільною, як політ птахів, випустили у небо голубів, а випускники – жовто-блакитні кульки, щоб мрії теж у вись злетіли. Потім випускники закружляли у прощальному вальсі.
25.04.2018
День Цивільного Захисту!!
Протягом тижня з 25.04.2016 по 29.04.2016 року в школі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Завданням цього тижня було поглибити поінформованість та знання учнів з життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації. У рамках тижня учні підготували виставку стіннівок, за змістом пов’язаних з небезпеками сучасного життя людини, цікаві реферати.


lorem

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія